O mnie

Wykonanych kilkadziesiąt projektów dla klientów z Polski i innych krajów Europy przyniosło kilka opinii na temat mojej pracy. Oto moje referencje.

Bartosz Stanik

AFA Studio | www.afastudio.pl

O sobie: jako projektant graficzny pierwsze zlecenia zacząłęm wykonywać już na studiach architektonicznych. Z czasem okazało się, że właśnie ten rodzaj projektów bardziej mi odpowiada i zdecydowałem się na dobre zrezygnować z pracy jako architekt. Przede wszystkim praca z grafiką oraz budowanie stron internetowych sprawia mi dużą frajdę, co pozwala mi wykonywać ją z pełnym zaangażowaniem.

We wszystko co robię staram się wkładać sto procent zaangażowania. Pracowitość, sumienność przy wykonaniu oraz próba pełnego zrozumienia Twoich potrzeb – wszystko razem staram się sprzedawać wraz z kolejnymi realizacjami.

POBIERZ MOJE CV

Klienci o mnie:

Daniel Paszek

Cyclotrener  |  www.cyclotrener.pl

W związku z organizacją kolarskich obozów treningowych zleciłem p. Bartoszowi Stanikowi m.in. projekt grafik związanych z tematyką kolarską na nadruk na koszulkach polo. Czas reakcji odpowiedzi na maila, współpracę w fazie wstępnej projektu, oraz efekt końcowy oceniam bardzo dobrze.

Aleksandra Paszek

pohiszpańsku.pl  |  www.pohiszpansku.pl

Bartek wykonał znakomitą pracę! Błyskawicznie odpowiadał i bardzo dobrze zrealizował zlecone zadania w założonym, krótkim okresie czasu. Otrzymałam projekt nowoczesny, w dobrym stosunku jakości do ceny. Z pewnością będę pracować z AFA Studio nad projektami w przyszłości.

Dawid Bogusławski

Dabett  

Współpraca z Bartkiem z AFA Studio przebiegła doskonale. Już na początku we wstępnym kontakcie okazał się bardzo otwarty i przystępny na wszelkiego rodzaju pomysły i sugestie. Po kilku rozmowach i celnych pytaniach, które pomogły mi sprecyzować, czego tak naprawdę chce, „zabrał się do roboty” i po paru dniach dostałem kilka propozycji. Po następnej rozmowie, wyborze jednej z propozycji i dokonaniu kilku poprawek, otrzymałem produkt, o jaki mi chodziło. Profesjonalne i jednocześnie nieszablonowe podejście do tematu i klienta zaowocowały świetnym rezultatem. Gorąco polecam!

Michał Gacki

Vailacom  |  www.vailacom.net

Współpraca z panem Bartoszem Stanikiem z AFA Studio była bardzo przyjemna. Muszę zaznaczyć, że to profesjonalista, który nie tylko stworzył wyznaczone grafiki (w tym m.in. layouty stron WWW i różne projekty logo), ale także przygotował dodatkowe elementy (takie jak księgi znaku, eksporty we wszelkich możliwych formatach i ułożeniach), których w innych firmach w standardzie się nie dostaje. Przed wykonaniem projektów, ze strony AFA Studio został przeprowadzony szczegółowy research na temat naszej branży i konkurencji. Szczegółowe sprawdzenie branży oraz omówienie projektów spowodowało, że pan Bartosz Stanik od razu trafił do nas ze swoimi pomysłami. Cały proces przebiegł szybko i bezstresowo, projekty otrzymaliśmy gotowe przed czasem. Jako, że prowadzimy wiele stron internetowych w spółce, na pewno będziemy nadal korzystać z usług AFA Studio i serdecznie je polecać.

Dotychczas pracowałem dla:

Formularz wyceny projektu

Dane osobowe

Co trzeba zrobić?

Projekt LogoStrona wwwMateriały drukowane
Model/grafika 3dwideo/animacjajeszcze coś innego

**Im więcej podanych danych - tym bardziej precyzyjna wycena z mojej strony.

Dodatkowe informacje

**Bardzo proszę o określenie orientacyjnego oczekiwanego terminu wykonania projektu.

**To nie jest konieczne - jednak mocno rekomenduję
umieszczenie w zapytaniu proponowanego budżetu.

Zamówienie projektu

Dane osobowe

Co trzeba zrobić?

Projekt LogoStrona wwwMateriały drukowane
Model/grafika 3dwideo/animacjaInny projekt

**Im więcej podanych danych - tym bardziej precyzyjna wycena i szybszy czas wykonania.

Dodatkowe informacje

**Bardzo proszę o określenie orientacyjnego oczekiwanego terminu wykonania projektu.

**O określenie dokładnego budżetu proszę w polu
poniżej. Możemy też domówić tą kwestię mailowo.

Poglądowe pliki

W przypadku większej ilości plików poglądowych, proszę załączyć spakowane archiwum.